Kā turpināt karjeru bērnu aizstāvībā

Labākie Vārdi Bērniem

Bērnu aizstāvis adoptētāja ģimenē

Ja jūs interesē karjera bērnu aizstāvības jomā, jūs, iespējams, nezināt, kā to turpināt. Ir daudz profesiju, kas pieejamas, ja vēlatiespalīdzēt bērniemcieš no ļaunprātīgas izmantošanas, nolaidības un / vai pamešanas. Atklājiet atalgojošo karjeru, kas pieejama bērnu aizstāvībā, un darba prasības katram darbam.

Kas ir bērnu aizstāvība?

Bērnu aizstāvība ir joma, kas veltīta optimālas bērnu aprūpes veicināšanai. Cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt, kā turpināt karjeru bērnu aizstāvības jomā, ir dažādi ceļi.

Saistītie raksti
  • Zinātnes karjeras saraksts
  • Kāda karjera man ir piemērota?
  • Medicīnisko profesiju uzskaitījums

Lemšana par interesējošo jomu

Pirmais solis ir domāt par to, kurš šīs profesijas aspekts jūs interesē visvairāk. Katrs bērnu aizstāvības aspekts aprūpējošam indivīdam piedāvā veidus, kā palīdzēt tiem, kuri paši nespēj palīdzēt. Iespējams, vēlēsities atbildēt uz dažiem jautājumiem, lai palīdzētu jums izlemt.

vai tu vari izvākties 14
  • Vai vēlaties risināt izglītības jautājumus un bērna attīstību?
  • Vai sociālie jautājumi jūs pievilina?
  • Vai jūs interesē tiesību joma?
  • Vai valdības aģentūras jums ir interesantas?

Darba pienākumi

Bērnu aizstāvis var strādāt vairākos dažādos amatos dažāda veida organizācijās. Apsveriet pieejamās iespējas un atrodiet jomas, kas atbilst jūsu interesēm. Dažas funkcijas ietver:

  • Adopcijas organizēšana
  • Novēršanas un ļaunprātīgas izmantošanas novēršana
  • Palīdzība vientuļajiem vecākiem
  • Audžuģimeņu izvietošana
  • Agrīna iejaukšanās
  • Konsultācijas pusaudžiem grūtniecēm
  • Nodarbinātības problēmu risināšana
  • Uzvedības modifikācija
  • Veselības problēmu risināšana
Mentors palīdz studentam mājas darbos

Bērnu aizstāvības politika

Bērnu aizstāvība ne vienmēr ietver tiešu kontaktu ar ģimenēm un bērniem. Ja advokāts saskata infrastruktūras problēmas, viņš vai viņa var strādāt, lai mainītu politiku, kas traucē bērna tiesības, veselību vai labklājību. Daži advokāti strādā aizkulisēs plašāk, pievēršas politikai un situācijām, kas ietekmē bērnus. Šāda veida darbs var ietvert:

  • Politikas izpēte
  • Prasību iesniegšana
  • Lobēšana

Kā turpināt karjeru bērnu aizstāvībā: izglītības iespējas

Kaut arī nav īpašas izglītības prasības, lai iestātos bērnu aizstāvības profesijā, darba devēji šajā jomā dod priekšroku algot koledžas absolventus ar atbilstošu akadēmisko pamatu. Ja bērnu aizstāvība ir karjeras mērķis, apsveriet šādas izglītības iespējas.

Veselības un cilvēku pakalpojumi

Iegūt grādu veselības un cilvēku apkalpošanā ir lielisks ceļš cilvēkiem, kurus interesē bērnu aizstāvība. Cilvēkiem ar šo grādu ir zināšanas par:

  • Publiskā drošība
  • Bezpeļņas organizācijas pārvaldīšana
  • Sociālais darbs
  • Valsts politika
  • Veselības aprūpes pakalpojumi

Izglītība

Tie, kas interesējas par izglītības jomu, var apsvērt iespēju iegūt bakalaura vai maģistra grādu izglītībā. Šis grāds var palīdzēt jums uzņemties vadošo lomu studentu aizstāvībā, strādājot ar skolas rajonu un ārpus aģentūrām.

Kinezioloģija

Kinezioloģija ir cilvēku kustības izpēte, un grāds šajā novatoriskajā jomā var radīt aizstāvības karjeru. Personas ar grādu kinezioloģijā var aizstāvēt bērnus daudzās jomās:

  • Veselības un fitnesa veicināšana
  • Fizisko traucējumu pārvaldība
  • Drošība
  • Ergonomika (modifikācijas un palīgierīces)
  • Fiziskā rehabilitācija

Psiholoģija

TOgrāds psiholoģijāvar būt noderīga personām, kuras vēlas atrast iespējas strādāt ar bērniem, kuriem ir attīstības, uzvedības un sociālo problēmu risks.

Socioloģija

Socioloģijas grāda iegūšana var būt lielisks veids, kā sagatavoties karjerai bērnu aizstāvībā. Grāds šajā jomā var radīt karjeru bērnu aizstāvības centrā vai citā aģentūrā, kas sniedz informēšanas pakalpojumus jauniešiem, kuriem nepieciešams atbalsts un palīdzība.

Juridiskā skola

Bakalaura grāds jebkurā no iepriekš minētajām jomām apvienojumā ar jurista grādu var būt lielisks pamats, lai iestātos bērnu aizstāvības profesijas juridiskajā aspektā.

Sievietes advokāte runā un žestikulē tiesas zālē

Darbu saraksts bērnu aizstāvībā

Jūs varat atrast vairākus nodarbinātības veidus, piemēram, strādāt savā valstī vai dažādas aizstāvības asociācijas un organizācijas. Pastāv dažādu veidu pozīcijas, kuru mērķis ir aizsargāt šos bērnus un būt viņu balsij. Jūs varat izlemt strādāt savā valsts departamentā, ko bieži dēvē par sociālajiem dienestiem. Dažas aģentūras darbojas ar citu nosaukumu, piemēram, Floridas D bērnu un ģimeņu nodaļa vai arī jūs varat izvēlēties strādāt ASV Veselības un cilvēkresursu departaments (HHS) .

Bērnu advokāts

CASA (tiesas norīkots īpašais advokāts) ir atbildīgs par bērniem, kas ievietoti bērnu labklājības sistēmā. Jūs būsiet bērna balss, pārstāvot viņa intereses. Jūs nodrošināsiet, ka tiek apmierinātas gan bērna vajadzības, gan medicīniskās, gan sociālās, kā arī visas īpašās vajadzības. Jūs atvieglosiet tiesas pasūtītas ģimenes vizītes, apmeklēsit tiesas sēdes, lai informētu tiesnesi par progresu un sniegtu ieteikumus, kā arī novērtētu iespējamos bērna audžuvecākus vai adoptētājus. Jums būs nepieciešams bakalaura grāds uzvedības zinātnē, piemēram, psiholoģijā, sociālajā darbā vai socioloģijā. Dažās valstīs jums ir nepieciešams maģistra grāds sociālajā darbā. Meridiāna gada alga ir 44 000 USD.

paziņojums par darbinieka ģimenes locekļa nāvi

Bērnu advokāta koordinators

Bērnu advokāta koordinators ir atbildīgs par brīvprātīgo apmācību, novērtēšanu, uzraudzību, apmācību un valsts aizstāvības likumu ievērošanu. Bakalaura grāds sociālajās zinātnēs,krimināltiesību, ir nepieciešama uzvedības zinātne, konsultācijas vai saistīta joma. Vidējā gada alga ir 35 000 USD.

Bērnu advokātu aģentūras / organizācijas komunikācijas koordinators

Bērnu aizstāvības grupas komunikācijas koordinators ir atbildīgs par visu komunikāciju izstrādi un ieviešanu. Tas ietver visu presi, sociālo mediju, drukāto un tiešo pastu, e-pastus un citus saziņas veidus. Bakalaura grāds sociālajās zinātnēs, psiholoģijā vai ar to saistītā jomā. Meridiāna gada alga ir 45 000 USD.

Aizbildnis Ad Litem, bērnu advokāts

Aizbildnis Ad Litem (GAL) ir tiesas iecelts bērnu advokāts. Atkarībā no valsts tas var būt brīvprātīgais, garīgās veselības speciālists, CASA vai jurists. Šī persona administrē vizītes tiesības vai aizbildnību tiesas vārdā. CASA atbild programmas direktoram vai vecākajam bērnu advokātu vadītājam, taču tas ir atkarīgs no valsts. Advokāts, visticamāk, atbildēs tieši tiesā.

CASA vai brīvprātīgajam būs nepieciešams bakalaura grāds sociālajā darbā, psiholoģijā, bērnu attīstībā, socioloģijā, izglītībā, komunikācijā, nepilngadīgo tieslietās vai ar to saistītā jomā, kā arī divu gadu pieredze saistītā jomā, piemēram, bērnu labklājībā, konsultācijas utt. Garīgās veselības speciālistam būs nepieciešams maģistra grāds vienā no šīm jomām, bet advokātam -jurista grāds - Juris doktors (JD), licencēta praktizēt tiesību jomā, koncentrējoties uz ģimenes tiesībām.

Šajā amatā atalgojuma likmes mainās atkarībā no individuālā bērna aizstāvja izglītības, amata, pieredzes un atkarībā no tā, vai tā ir stundas vai darba alga. CASA vai tiesas sekretārs varētu nopelnīt 15,36 USD stundā, savukārt advokāts saņems 33,84 USD kā stundas likmi. Guardian Ad Litem pilna laika ienākumu diapazons ir no 17 000 USD (ierēdnis) līdz 45 000 USD (jurists).

Bērnu advokātu vadītājs

Bērnu advokātu vadītājs uzrauga brīvprātīgos, apmeklē tiesas sēdes un depozītus, kā arī plāno pasākumus / konferences. Vadītājs mijiedarbojas ar dažādām sabiedrības aģentūrām un personām, piemēram, tiesībaizsardzības iestādēm, skolām, advokātiem, sociālajiem darbiniekiem utt. Nepieciešams bakalaura grāds socioloģijā, sociālajā darbā, psiholoģijā, bērnu attīstībā, krimināltiesībās vai ar to saistītā jomā. Parasti nepieciešama divu gadu pieredze. Meridiāna gada alga ir aptuveni 45 000 USD, bet daži amati maksā apmēram 36 000 USD.

Programmas direktors

Šis amats ir atbildīgs par praktisku vadību aizstāvības programmā. Tas ietver visu saistīto dokumentāciju, pasākumu plānošanu, līdzekļu vākšanu, organizācijas pieaugumu, kā arī iedvesmojošas darba grupas un brīvprātīgos. Maģistra grādu parasti dod priekšroku sociālajās zinātnēs, izglītībā, psiholoģijā vai ar to saistītā jomā. Atkarībā no organizācijas ir nepieciešama vismaz septiņu gadu pieredze ar trim gadiem vadošā amatā. Algas likme ir atkarīga no aģentūras, uzņēmuma vai bezpeļņas organizācijas, kuras gada meridiāna alga ir 120 000 USD, bet daudzi nopelna pat 170,00 USD.

Izglītības programmas advokāts vai speciālā izglītība / agrīna iejaukšanās

Dažas pozīcijas arbezpeļņas organizācijasun citi pieprasa, lai bērnu advokāts uzraudzītu audžuģimeņu īpašo izglītību vai agrīnu iejaukšanos. Jūs pārstāvēsiet bērnus dažādās vietās, piemēram, reģionālajos centros, skolu rajonos, neoficiālos strīdos, starpniecībās utt.

Jums būs nepieciešams Juris Doctor (JD) juridiskais grāds un pieredze darbā ar audžuģimeņu bērniem, bērnu labklājības sistēmu vai atkarības tiesu. Jums var būt nepieciešams apmācīt pro bono advokātus un advokātus. Jums var būt nepieciešama arī Nacionālās bērnu konsultantu asociācijas (NACC) sertificēšana. Var būt nepieciešami kursa darbi ģimenes tiesībās, vardarbība ģimenē utt. Meridiāna gada alga ir 140 000 USD.

Kriminālistikas dienestu un cietušo aizstāvības direktors

Pēc bērnu dienestu un tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījuma jūs nodrošināsiet bērnu kriminālistikas intervijas. Jūs pārvaldīsit dažādus kriminālistikas intervētājus, koordinēsit vardarbības pret bērniem komandu (-es) un koordinēsit visas šķirošanas un terapijas, kuras nepieciešams vardarbības upurim.

Jums būs nepieciešams maģistra grāds sociālajā darbā, psiholoģijā, konsultēšanā vai citā saistītā jomā, kā arī licencēšana un / vai sertifikāts, ko pieprasa jūsu valsts. Jums būs nepieciešama pieredze kriminālistikas intervijās ar bērniem un pusaudžiem. Meridiāna gada alga ir 80 000 USD.

Bērnu psihologs palīdz meitenei tikt galā ar emocionālās uzvedības problēmām

Nacionālais bērnu interešu aizstāvības centrs

Jūs varat uzzināt vairāk par karjeras turpināšanu bērnu aizstāvības jomā no Valsts bērnu aizstāvības centrs r (NCAC). Šī organizācija ir veltīta palīdzībai bērniem, un tas ir vienas pieturas resurss cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti turpināt karjeru šajā nozīmīgajā jomā.

Apmācības brīvprātīgajiem un darbiniekiem

NCAC piedāvā apmācību, aktivitātes un paraugprogrammas. Jūs varat atrast iespējas kalpot kā brīvprātīgais, kas var novest pie darba. Vietne arī uzskaita darba piedāvājumus, tiklīdz tie kļūst pieejami.

Nacionālā bērnu alianse

The Nacionālā bērnu alianse ir nacionālā bērnu interešu aizstāvības centru (CAC) akreditācijas grupa. Bērnu aizstāvības centrs apvieno tiesībaizsardzības, bērnu aizsardzības, medicīnas, cietušo aizstāvjus un citus, kas iesaistīti bērnu aizsardzībā. Šīs profesionālā darba grupas veic izmeklēšanu ar mērķi palīdzēt vardarbībā cietušajam bērnam dziedēt un likumpārkāpējiem izvirzīt kriminālvajāšanu.

Nacionālā CASA asociācija

The Nacionālā CASA asociācija atbalsta tiesas ieceltus aizstāvjus bērniem, kuri atstāti novārtā vai ir cietuši no vardarbības. CASA strādā, lai nodrošinātu, ka bērniem ir pastāvīgas drošas un veselīgas mājas. ASV tiesās tūkstošiem apmācītu brīvprātīgo strādā ar CASA starpniecību.

Bērnu aizstāvības iespējas

Bērna aizstāvja karjera ir vērtīga pieredze. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties strādāt juridiskajā arēnā vai vēlaties būt sociālā darbinieka priekšējās līnijās, jums ir daudz iespēju. Neatkarīgi no tā, kuru virzienu izvēlaties, izlemjot turpināt karjeru šajā jomā, jūs nodrošināsiet balsi maigai sabiedrībai, kurai citādi tādas nebūtu.

vai tu mazgā kaklasaites krāsu ar ziepēm

Kaloriju Kalkulators